Centrální vysavače pro domácnost

 

Již mnoho uživatelů zjistilo, že klasické vysávání pomocí mobilního vysavače má své nevýhody a omezení – vysavač má tendenci zachytávat se o nábytek, neustále za sebou tahá napájecí šňůru, je hlučný, víří prach, jeho výkon není právě ohromující a navíc – kdo má stále kupovat nové pytlíky.

 

 

Dnes již existuje jednoduché a cenově dostupné řešení. V bytě či rodinném domě je možné instalovat centrální vysavač. Jeho princip je jednoduchý a výhody zjevné. Centrální vysavač je vysoce návyková záležitost, každý, kdo to jednou zkusil, už nebude chtít jinak (jedinou lepší variantou je nemuset uklízet vůbec). Chodíte s ohebnou hadicí (pokud máte stále strach o nábytek, je možné ji vybavit přídavným textilním návlekem), neslyšíte žádný hluk ječícího vysavače, slyšíte pouze tlumené svištění nasávaného vzduchu. A výkon? Nesrovnatelný. Pro každou aplikaci je k dispozici široká škála příslušenství.

 

Pro domácnosti, byty a rodinné domy montuji a servisuji vysavače značky Duo-Vac. Nabídku agregátů si můžete prohlédnout na samostatné stránce. Po dohodě mohu nabídnout servis i jiným značkám.